Join us!

Тел.:

+38099-290-88-06

Електронна пошта:
hluzd.if@ukr.net

Адрес:

м.Івано-Франківськ

76018

Україна

Контактна інформація
Пишіть нам на ел.пошту:  

Ivano-Frankivsk

       Великий екран, поп-корн,  темрява, що відразу занурюює у кіно-реальність – саме за цією атмосферою хочеться йти у кіно, чи не так?


       А тепер, інший «бік медалі»  - ви  у кіно, в передочікуванні…..все – 5 хвилин, як по-чався фільм і тут чується : «Та-а-а-а-а-а-а-аак, де наші місця, Галя, ану включай фонарік, який то ряд, 13-й, нє-нє, то місце, ряд 10-й, ходи вниз, кажу вниз, ну, шо ти там лізеш».

Як ви думаєте, чи є у них на думці, що це може комусь заважати? Звісно, ні.

І Галя таки вмикає ліхтарик, засвічує одному глядачеві прямісінько в  очі, далі іншому. З шумом і метушнею – нарешті всілись.
 

Похід у КІНО з "пристрастями" 

       І так, далі. Ви заспокоїлись, минуло 10 хвилин, як тут два ряди нижче вам чується : «Алло, я в кіно, та кажу в кіно, в кін-о-о-о-о-о-о-о, не чуєш, та я поставив на стіл, давай, всьо, потім наберемся, потім наберу, не можу говорити , всьо, кладу трубку, чуєш-чуєш, скинь мені на вайбер то відео з колиби».

Ну як вам перегляд? Ще не «виросли роги»? Ні? Не може такого бути.

Через 5 хвилин, коли «пар з вух» тільки як перестав йти, хтось з новоприйдешніх, що позаду, як кашляне вам у вухо, як зашмаргається у носовик. Ви повертаєтесь, поглянути, хто ж це там, і жанр з комедії переходить у фільм жахів, бо на вас поглядають червонющі й дуже *ГРВІ-шні очі.

         Все, ваш терпець від думки про можливе поширення вірусу залом, повністю відволікає вас від тієї насолоди, за якою ви йшли і за яку платили.

         До всього вищеописаного додаєються: численні й голосні коментарі від поруч сидячих діток, та коменто-підтримка їх невихованих батьків, які вирішили ще й «селфі» зробити, як ви розумієте, без фото-спалаху не обійшлось.

А зараз,
Прописані правила поведінки у кінозалі:

1. Під час кіносеансу забороняється користуватися засобами мобільного зв’язку. Звук мобільних телефонів під час кіно сеансу повинен бути вимкненим.

2. Порушувати тишу в кінозалі під час сеансу.

(При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки на території кінотеатру (коментування, нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу, використання предметів, що створюють шумовий та зайвий свытловий ефект і заважають глядачам) співробітники кінотеатру мають право вивести такого відвідувача з кінотеатру без повернення грошей)

3. Врегульованих законом правил щодо відвідування кінозали людям, що переносять інфекцію, що передається повітряно-капельним шляхом – немає. Але ми ж тут про гідну поведінку, як не як. Тому, пам'ятайте про «культуру хвороби», тобто, кожен з нас немає морального права наражати на небезпеку оточуючих. Чи це кінотеатр, чи будь-яке інше громадське місце.

P.S Пояснюйте діткам перед початком сеансу про те, як потрібно поводитись.
Але перед тим й самі навчіться.

Але, чому люди не роблять зауважень? Звідки ця терпимість? Про це – буде..

Статійна розповідь закликає до взаємоповаги задля спільного задоволення, в даному видадку, від кіносеансів.
Всім культурним – Респект і Гарного настрою!
                                                                       
                                                                                                                                             

Це ще не все...

Агов, хтось чув про етикет?!

На реальних подіях

gallery/ea1eda2f-f968-4dd9-954e-f8662663fc21
gallery/923c35a2-0145-4568-92be-010c0850b8f2
gallery/453cfddf-5518-4ec3-ae73-aa601a1d6190
gallery/1157ff53-33b7-424a-b040-041a97a7f860

Словник:
* ГРВІ - Гостра респіраторна вірусна інфекція.

gallery/ef232966558812f1c9ddc95ac0a11499