Публікації:

NO Фейк! Так "HLUZD"!

       Слово «глузд» визначається як «твереза оцінка речей, розуміння» і «практична мудрість або розсудливість». Мати глузд означає робити висновки і приймати рішення, користуючись розумом.

     У сучасному світі, коли здебільшого нам диктують правила й нав’язують думки: засоби масової інформації, рідні, друзі, ровесники - мало хто, вдається до власного аналізу й вивчення тих, чи інших питань.
       Чому потрібно, все ж керуватись власним «глуздом»? Здоровим!
   Тому як, про все що, ви дізнаєтеся, в кого б не було, це лише один із можливих варіантів висвітлення події чи інформації. Не було б поняття «інформаційна війна», якби б люди самостійно мислили, перевіряли факти, й не вірили сенсаційним й абсолютно нічим не підтвердженим новинам, окрім слів, когось «авторитетного».

     До прикладу, знайомий вам порадив придбати певне авто\інструмент\техніку, але ж Ви, перед тим, як вчинити купівлю, будете збирати інформацію з різноманітних джерел, порівнювати варіанти, опитувати людей-користувачів, тобто збирати інформацію для аналізу – що збільшує вірогідність правильного виробу, аніж просто «повірити» й наосліп придбати. Це стосується – всього, що купувати, їсти, кому й у що вірити, за кого голосувати і т д.
 

Пам’ятайте: Простим людям вельми притаманний здоровий глузд, але вони стають чудовиськами, коли їх очолюють безумці! — Луї де Фюнес
 

P.S До речі, й нас перевірте, чи дійсно це є цитатою, що належить вказаному вище автору?

Якщо так, то ми з відповідальністю ставимось до викладу інформації.
Пізнавайте зі здоровим глуздом!

Що подарувати?

06.02.2020

Шоколадні та кондитерські вироби з якісної сировини, в дизайнерському виконанні та упакуванні. Instagram @hluzd

Подарункова "HLUZD"

13

624

3

56